Top

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden itibaren Elektronik Kart, İnverter ve Tüm Endüstriyel Cihazların Bakım ve Tamiri konusunda kendini kanıtlamıştır. Real Otomasyon olarak ihtiyacınız doğrultusunda parça tedarik edebilmekte ve bunu geniş bir ürün portföyünde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bununla birlikte firmamız, Pano Üretimi, Proje Geliştirme, Devreye Alma, Yazılım ve Teknik Destek alanında hizmetler vermektedir.

2015 yılı itibariyle sektörde oluşan ihtiyaçlara istinaden; otomasyon sektörünün aranan markaları FUJİ - INVT - EMOTRON' un Türkiye Distribütörü KONTEK OTOMASYON' u Trakya Bölgesi' nde yetkili satış noktası olarak temsil etmeye başladık.

Misyonumuz

Real Otomasyon olarak; daimi gelişme düşüncesinden hareketle, globalleşen dünyada sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı ve yenilikçi analiz eder üreterek cevaplayabilen, bölgenin seçenek edilen öncü otomasyon firması olmayı vizyon edinmiş bulunmaktayız. 

Vizyonumuz

Real Otomasyon; mekanik imalat ve proje uygulama konusundaki deneyimi ve uzman kadrosuyla, çevre ve toplum duyarlılığı içinde, önce insan felsefesiyle, dünyadaki bilgisayar ve otomasyon teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, son yenilikleri ülkedeki diğer kurumlara tanıtarak ve uyarlayarak, bu kurumlara sağladığı teknolojileriyle global ölçekte rekabet etmelerine ve ülkenin teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak.

Kariyer

Real Elektronik, sektöründe başarılı olması, kendisini sürekli yenilemesi ve pazarda başarıya ulaşması, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır.

Amacımız, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın motivasyonunu, yaratıcılıklarını ve etkinliklerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu amaca ulaşmak için fırsat eşitliği yaratır, performansı ödüllendirir, bireylerin ve takımların gelişimini teşvik eder, çevrenin korunmasına önem verir, sağlık ve güvenlik gereklerini yerine getiririz. Ayrıca gelecek nesillere destek ilkesiyle, Real Elektronik, eğitim kurumları ile işbirliği halinde her yıl belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlamaktadır.

İşe Alım Süreci
İşe alımlar, bölümlerin gereksinimleri doğrultusunda, yıllık olarak hazırlanan ve periyodik olarak güncellenen iş gücü planına göre yapılmaktadır. İşe alım süreci; şirketin gereksinim duyduğu pozisyonların ve profillerin tanımlanması ile başlar.

Eleman ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve diğer medya kanallarında iş ilanlarımız yer alır. Söz konusu ilanlara internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnternet aracılığı ile iletilen özgeçmişler, aranan profillerle karşılaştırılır ve belirlenen kriterlere uygun adaylar iş görüşmesine çağırılır. Pozisyona ve profile en uygun adayı saptayabilmek için bölüm yetkilileri işe alım sürecinde ve görüşmelerde işbirliğinde bulunurlar.

İş Başvurusu
Real Elektronik'e katılmak istiyorsanız, CV'nizi göndermeniz yeterlidir. Özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır.

Açık Pozisyonlar
Açık pozisyon olduğu takdirde özgeçmiş havuzumuzdaki bilgileriniz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bu pozisyonlardan birine başvurmak için CV'nizi aşağıdaki e-mail adresine yollayabilirsiniz.

Staj Olanakları
Staj yapmak öğrencilerinin Real Elektronik'e şahsen başvurmaları gerekmektedir.

E-mail adresimiz: info@realelektronik.com.tr

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri yarar fiyat balansını öncelikle düşünerek üreten, personeline kalite anlayışlarının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, daimi geliştirmeyi amaçlayan, insana ve etrafa saygılı bir kuruluş olmaktır.

Çevre Politikamız

Real Otomasyon, kurulduğundan bugüne eşit hayata değer katmayı amaçlamıştır. Doğanın daimi olarak savunması öncelikli görevlerindendir. Seçmiş olduğu ürün grupları, imalat tesisi ve bünyesin de çalışmakta olan fertleri bilinçlendirme konusun da oldukça duyarlı davranmaktadır.

Real Otomasyon, sosyal sorumluluklarının farkında, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak, ürünün tasarımından başlayarak, sonuna ve sonrasına kadar, etraf kirliliğini azaltmayı, enerji ve doğal kaynakları randımanlı kullanmayı benimsemiştir.